Duyurular

OKUL SPORLARI TEKNİK TOPLANTI YAZISI 21 EYLÜL 2022

2022-2023 Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Teknik Toplantısı ve Kurra Çekim için yapılacak toplantı ekte verilmiştir. tüm İlkokul-Ortaokul-Lise ve Meslek Liseleri ile Özel okullar katılım forumlarını mutlaka belirtilen tarihlerde ulaştırmalarına önem göstermelerini rica ediyoruz. Teşekkürler iyi çalışmalar. saat:16:03

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) FİNAL START LİSTELERİ 21 MAYIS 2022 DUYURU 155

2021-2022 ÖĞRETİM YILI YILDIZLAR ATLETİZM FİNAL MÜSABAKALARI  (KIZ-ERKEK) START LİSTELERİ EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT: 13:30

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) FİNAL START LİSTELERİ 21 MAYIS 2022 DUYURU 154

2021-2022 ÖĞRETİM YILI KÜÇÜKLER  ATLETİZM FİNAL MÜSABAKALARI  (KIZ-ERKEK) START LİSTELERİ EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT: 11:40

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) FİNAL KULVAR,ATMA-ATLAMA SIRALARI, BRANŞ KAYIT FORMU,KADRO KAYIT FORMU, GENEL PUAN DURUMU VE DAVETLİ FERDİ SPORCULAR İLE FİNAL MÜSABAKA PROGRAMI 17 MAYIS 2022 DUYURU 153

2021-2022 ÖĞRETİM YILI KÜÇÜKLER  ATLETİZM FİNAL MÜSABAKALARI  KULVAR,ATMA-ATLAMA SIRALARI, BRANŞ KAYIT FORMU,KADRO KAYIT FORMU, GENEL PUAN DURUMU VE DAVETLİ FERDİ SPORCULAR İLE FİNAL MÜSABAKA PROGRAMI EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT: 16:15

DAVETLİ SPORCULAR

1-Uzun Atlama        Deniz Dağdelen               9 Eylül İlkokulu

2-60 metre             Sezgin Şeren                      Mehmetçik İlkokulu

 

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) GİRNE-LEFKOŞA-GÜZELYURT-LEFKE BÖLGELERİ ELEME MÜSABAKALARI START LİSTELERİ VE MÜSABAKA PROGRAMI 14 MAYIS 2022 DUYURU 150

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) GİRNE-LEFKOŞA-GÜZELYURT-LEFKE BÖLGELERİ ELEME MÜSABAKALARI START LİSTELERİ İLE MÜSASBAKA PROGRAMI EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT 21:30

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) GİRNE-LEFKOŞA-GÜZELYURT-LEFKE BÖLGELERİ ELEME MÜSABAKALARI KULVAR SIRALARI İLE ATMAMA ATLAMA SIRASI MÜSABAKA PROGRAMI 13 MAYIS 2022 DUYURU 149

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) GİRNE-LEFKOŞA-GÜZELYURT-LEFKE BÖLGELERİ ELEME MÜSABAKALARI KULVARLARI, ATMA ATLAMA SIRALARI  İLE MÜSASBAKA PROGRAMI EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT 14:15

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) FİNAL KULVAR,ATMA-ATLAMA SIRALARI, BRANŞ KAYIT FORMU,KADRO KAYIT FORMU VE DAVETLİ FERDİ SPORCULAR 12 MAYIS 2022 DUYURU 147

2021-2022 ÖĞRETİM YILI YILDIZLAR ATLETİZM FİNAL MÜSABAKALARI  KULVAR,ATMA-ATLAMA SIRALARI, BRANŞ KAYIT FORMU,KADRO KAYIT FORMU VE DAVETLİ FERDİ SPORCULAR  EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT: 09:20

DAVETLİ SPORCULAR

1-2000 metre         İbrahim Halil Yılmaz       Polatpaşa lisesi

2-80 metre             Mert Ali Öcalmaz              Bayraktar Ortaokulu

3-Uzun Atlama       Ramadan Coşkun            Polatpaşa Lisesi

4-Cirit Atma            Hasan Duran                   Dipkarpaz Ortaokulu

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM GENÇLER (KIZ-ERKEK) FİNAL START LİSTELERİ 10 MAYIS 2022 DUYURU 144

2021-2022 ÖĞRETİM YILI GENÇLER ATLETİZM FİNAL MÜSABAKALARI START LİSTELERİ EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT: 15:20

2021-2022 ÖĞRETİM YILI 3x3 BASKETBOL (KIZ-ERKEK) KAYIT FORUMLARI VE OYUN KURALLARI 8 MAYIS 2022 DUYURU 142

2021-2022 ÖĞRETİM YILI 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA HAFTASI ÇERÇEVESİNDE DÜZENLENEN 3X3 BASKETBOL SPOR ETKİNLİĞİ KAYIT FORUMLARI EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT 19:30

KAYIT FORMLARINI DOLDURUP 15 MAYIS 2022 CUMA GÜNÜNE KADAR kibrisokulsporlari@gmail.com adresine mail atmanızı ricaederiz.

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) MAĞUSA(A-B) BÖLGESELERİ ELEME MÜSABAKALARI START LİSTELERİ VE MÜSABAKA SAATLİ PROGRAM 8 MAYIS 2022 DUYURU 141

2021-2022 ÖĞRETİM YILI ATLETİZM KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) MAĞUSA BÖLGESİ  ELEME MÜSABAKALARI START LİSTELERİ VE MÜSABAKA SAATLİ PROGRAMI EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT 08:45

Sayfalar

RSS - Duyurular beslemesine abone olun.