Duyurular

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ATLETİZM GENÇ KIZ ERKEK FİNAL START LİSTELERİ VE MÜSABAKA SAATLİ PROGRAMI 16 MART 2019

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Atletizm Genç Final  Müsabakaları Kız-Erkek Start Listeleri ve Müsabaka Saatli Programı Ekte Yayınlanmıştır, Saat:09:15

Tüm Okullarımıza Finallerde Başarılar Dileriz.

 

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ATLETİZM FİNAL GENÇ KIZ ERKEK DUYURUSU 13 MART 2019

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Atletizm Genç Final  Müsabakaları Kız-Erkek katılacak olan okulların,

1- Kulvar-atma ve atlama sıralamaları

2- müsabaka saatli program ekte yayınlanmıştır. 11:20 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI FUTSAL YILDIZ KIZ- ERKEK YARIFİNAL VE FİNAL FİKSTÜRÜ 12 MART 2019

20D18-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FUTSAL YILDIZ KIZ-ERKEK YARIFİNAL  VE FİNAL PROGRAMI  EKTE YAYINLANMIŞTIR.SAAT:13:30

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BRANŞ FİNAL TARİHLERİ GÜNCELLEME 12 MART 2019

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BRANŞ FİNAL TARİHLERİ  12 MART 2019 TARİHİNDE GÜNCELLENEREK EKTE YAYINLANMIŞTIR. SAAT:10:15

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI FUTBOL YILDIZ ERKEK YARIFİNAL VE FİNAL FİKSTÜRÜ YER DEĞİŞİKLİĞİ 11 MART 2019

20D18-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FUTBOL YILDIZ ERKEK YARIFİNAL VE FİNAL FİKSTÜRÜ YER DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞ VE  EKTE YAYINLANMIŞTIR.SAAT:15:55

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ATLETİZM GENÇ KIZ - ERKEK ELEME MÜSABAKALARI START LİSTELERİ VE MÜSABAKA PROGRAMI 10 MART 2019

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Atletizm Genç Eleme Müsabakaları Kız-Erkek Start Listeleri ve Müsabaka Programı ekte duyurulmuştur. Saat:14:55

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ATLETİZM GENÇ KIZ - ERKEK ELEME MÜSABAKALARI OKULLARIN KULVAR VE SERİLERİ 7 MART 2019

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Atletizm Genç Eleme Müsabakaları Okulların Seri ve Kulvarları ekte duyurulmuştur. Saat:17:40

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FUTBOL YILDIZ ERKEK YARIFİNAL VE FİNAL PROGRAMI 6 MART 2019

20D18-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FUTBOL YILDIZ ERKEK YARIFİNAL VE FİNAL FİKSTÜRÜ EKTE YAYINLANMIŞTIR.SAAT:12:20

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI YÜZME ŞAMPİYONASI KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ KIZ- ERKEK START LİSTELERİ 1 MART 2019

2018-2019  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YÜZME ŞAMPİYONASI START LİSTELERİ  EKTE DUYURULMUŞTUR. SAAT 19:50

TÜM OKULLARIMIZA BARILAR DİLERİZ.

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI YÜZME KÜÇÜK-YILDIZ GENÇ (KIZ-ERKEK) MÜSABAKA GİRİŞ KONTROL LİSTELERİ 26 ŞUBAT 2019

2018-2019  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YÜZME ŞAMPİYONASI ÖNCESİ  1MART 2019 CUMA GÜNÜ SAAT 16:30'da ATATÜRK KAPALI YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAK OLAN TEKNİK TOPLANTI ÖNCESİ MÜSABAKA GİRİŞ LİSTELERİ KONTROL AMAÇLI OLARAK EKTE DUYURULMUŞTUR. SAAT 18:30

TÜM OKULLARIMIZA BARILAR DİLERİZ.

Sayfalar

RSS - Duyurular beslemesine abone olun.